bobik_57 (bobik_57) wrote,
bobik_57
bobik_57

Маразм крепчает, сплошная галиматья.

Видать хохлопиаристы с немчурских листовок тырили текстурку.
Все граждане должны по первому требованию сдать "курки" и "яйки"

http://dpsu.gov.ua/ua/about/news/news_4909.htm
Щодо ситуації на українсько-російському кордоні

Обстановка на українсько-російському кордоні залишається вкрай складною та напруженою.

За дорученням Президента України сьогодні в пункті пропуска Нєхотєєвка (РФ), закордон пункту пропуску «Гоптівка» (Україна), на рівні керівників прикордонних відомств України та Росії відбуваються консультації з питань відновлення контролю на державному кордоні України та недопущення в подальшому незаконного переміщення через кордон зброї, військової техніки та особового складу. Про результати зустрічі буде повідомлено додатково.

Прикордонні підрозділи беруть активну участь у побудові системи оборони Маріуполя та спільно з добровольчими батальйонами патрулюють прикордонні райони. Зокрема, в Маріупольському районі Донецької області з метою виявлення ДРГ противника та місць зосередження його сил та засобів служба прикордонних нарядів організована спільно з 23 БТРО, батальйонами «Азов» та «Днепр». Також, з метою унеможливлення в’їзду до Маріуполя по підроблених документах та недопущення провозу зброї, боєприпасів, контролю за пересуванням автомобільного транспорту та громадян, усі основні в’їзди до Маріуполя посилено кінологами та фахівцями прикордонного контролю.Окрім цього створено спеціальні підрозділи для відбиття атак танків.

29 серпня на ділянці відділу прикордонної служби «Приморськ» Бердянського загону, на узбіччі дороги виявлено листівки із закликами про сприяння та надання допомоги військовослужбовцям РФ (на фото).
инструкция
Subscribe

Buy for 10 tokens
***
...
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments