bobik_57 (bobik_57) wrote,
bobik_57
bobik_57

Карманный бильярд, что майдан. Заразен. Естественный отбор всегда прав.

В хирургическом блоке лежит замечательный пациент.На спор с женой расчесал себе яйца (!),да так,что одно аж из мошонки выпало.Урологи долго это добро запихивали и зашивали,но природа все равно решила,что этому человеку не надо размножаться.АДЪ в голове у него тот еще...
Анатолій Гриценко
Російський Аерофлот повідомив на своєму сайті: з 1 грудня компанія відновлює польоти до Харкова і Дніпропетровська. А українська влада з цього приводу щось повідомить? Учора під час виступу в парламенті Президент Порошенко ще раз голосно заявив: іде Вітчизняна війна 2014 року! Якщо це дійсно війна та ще й Вітчизняна, то тоді щось у заявах і діях влади не складається: під час війни минулої фашистам не дозволяли ні літати, ні їздити до Харкова й Дніпропетровська – тоді ворожі літаки збивали, а ворожі поїзди підривали, хіба не так?

Звертаю увагу: В аеропорту одного з міст, куди з 1 грудня літатиме російський Аерофлот, зараз базуються бойові підрозділи армійської авіації, задіяної в АТО. Прямо в аеропорту, куди сідатимуть лайнери ворожої держави! Про наших солдат і їх безпеку влада дбатиме?!
Subscribe

Buy for 10 tokens
***
...
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments