bobik_57 (bobik_57) wrote,
bobik_57
bobik_57

На Окраине все зависит от голубых, розовых, серобуромалиновых....

От того, как пройдет Марш равенства в Киеве, зависит, предоставит ли Евросоюз Украине безвизовый режим, заявил нардеп СергейЛещенко.
"В эти выходные решается судьба европейской интеграции Украины", - написал депутат в фейсбуке.
Свои выводы Лещенко базирует на разговоре с послами Швеции и Франции. По его информации, к руководству киевской милиции на днях ходили дипломаты из посольств Германии, Франции и представительства Евросоюза говорить об обеспечении безопасности на этом мероприятии.


Сергій Лещенко

Вибачте за пафос, але цими вихідними вирішується доля європейської інтеграції України. У суботу в Києві відбудеться ЛГБТ-прайд. Скажу відверто – давно мені не доводилося чути стільки занепокоєння від європейців, як цими днями. Я особисто говорив з послами Швеції та Франції щодо наміру частини радикалів зірвати захід чи навіть вчинити насильство над його учасниками. Посольства стурбував один лише заклик Кличка не проводити ЛГБТ-прайд. "Заборона такого заходу в Україні, яка пережила Майдан, буде шоком для світу", - каже один з послів країн "Великої сімки". До керівництва київської міліції днями ходили дипломати з посольств Німеччини, Франції та представництва Євросоюзу щодо гарантування безпеки на цьому заході. Заборона дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації є одним із зобов'язань України для отримання безвізового режиму з Євросоюзом. Тому що ідеться не про "збочення" – ідеться про права людини, які завжди на часі.

Жур и ФакSubscribe

Buy for 10 tokens
***
...
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments